Офіційний сайт руху

Зліт тверезників у Яремче

5–8 серпня 2016 року

Яремче, Івано-Франківська область

Учасники і прихильники руху «Твереза Україна» зібралися на зліт у Карпатах, присвячений пам'яті Федора Михайловича Калінчука.

Ще трішки...

Співаємо гімн Тверезої України на вершині

Чорничний рай

Це традиція

Вже вкотре традиційно на початку серпня (цього разу з 5-го по 8-е) тверезники України мали чудову нагоду зустрітися знову, поспілкуватися, відпочити та віддати дань пам'яті нашому вчителю Федору Михайловичу Калінчуку. Саме він навчив нас жити тверезо, радіти такому життю, завжди долати перешкоди. А свій День народження (1 серпня) Федір Михайлович намагався провести в горах, на річці чи на морі — у колі друзів.

Загалом на зліт зібрався 41 учасник: зі Львова, Вінниччини, Житомира, Хмельниччини та інших регіонів України.

Три прекрасні дні

Три прекрасні дні ми провели в чарівному містечку Яремче, що ніби заховалось між зелених Карпатських гір.

Купання в стрімкій річці Прут, між каменів, у перший день нашого відпочинку залишило незабутні враження. Відчуття бадьорості, радості від природної ванни джакузі довго не полишали нас.

На другий день дві групи відправились у гори: на Говерлу та на Хом'як. Бажаючі з групи, що подолала Хом'як, побували на водоспаді Гук. Природна стихія водоспаду вражала своєю величчю та силою, відновлювала нас після важкої подорожі.

Після таких пригод каша, зварена у великому казані на вогнищі була дуже смачною. Дякуємо Людмилі Степанівні Ніколюк, яка взяла на себе організацію приготування їжі.

Вечорами біля вогнища Сергій з Житомира розважав нас грою на гітарі, лунали пісні. А спілкування з однодумцями та дотепні жарти просто безцінні. Чого вартує тільки консервований паштет Володі Торчинюка, що був з ним ще на з'їзді в якості гостинця, а міг би бути і на Новий рік (якщо б хтось запросив Володю)!

Щастя

...В чому полягає щастя?

Кажуть, що людина отримує найбільшу насолоду від двох речей: спілкування та дивування.

Тут, у Яремчі, в нас було все: приємне спілкування з однодумцями, споглядання чудових краєвидів, переможне подолання гірських вершин. Тому у кожного з нас було три щасливих дні. Дякуємо за це Карпатам, всім учасникам зльоту та нашому вчителю Ф.М. Калінчуку.

Приєднуйтесь!

Запрошуємо усіх, хто хоче відчути себе живим та щасливим у колі позитивних людей, вже зараз долучатися до терезницького руху, щоб відпочивати разом з нами в наступному році.

Для участі у зльоті потрібно мати: намет, каремат, спальник, столовий набір, а також гроші на продукти харчування, екскурсії, місцевий транспорт.

Місто Яремче, Івано-Франківська область:

3–5 серпня 2018, Яремче, Івано-Франківська область: Запрошуємо в Карпати!

14–16 серпня 2015, Яремче, Івано-Франківська область: З'їзд «Тверезої України» у Карпатах

Можливо, Вас також зацікавить:

11–19 липня 2020: Щорічний всеукраїнський з'їзд тверезницького руху

21 серпня 2019, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область: Зустріч у Кам'янці-Подільському

20 серпня 2019, Хмельницький: Лекція у Хмельницькому військовому госпіталі

13–20 липня 2019, Житомирська область: XIV всеукраїнський з'їзд тверезницького руху

25 березня 2019: ВІДЕО: Лікар приймав дитину у нетверезому стані