` Зустрічі активістів «Тверезої України» у Києві :: Твереза Україна

Офіційний сайт руху

Зустрічі активістів «Тверезої України» у Києві

Тверезницький актив Києва збирається по мірі необхідності за сигналом координатора тверезницького руху у місті Києві.

У Києві приблизно один раз на місяць проходять зустрічі активістів «Тверезої України».

На зустрічах ми обмінюємося новинами про останні події тверезницького руху, ділимося своїм особистим досвідом донесення до слухачів тверезницької інформації, плануємо тверезницькі заходи тощо.

Постійною темою для обговорення є розробка нових та вдосконалення існуючих напрямків тверезницької діяльності, а також планування всеукраїнських заходів, направлених на отверезнення суспільства.

Традиція зустрічатися та обговорювати актуальні питання тверезницького руху зародилася серед студентської молоді Києва ще у 2007-му році. У 2008-му зустрічі стали регулярними. Ми збиралися о 9:45 на виході з метро «Політехнічний інститут», очікували 10-15 хвилин і вирушали до корпусу Радіотехнічного факультету КПІ, де й проводили дві-три години в цікавому та насиченому спілкуванні. На жаль, так склалося, що багато активістів закінчили свої ВУЗи саме влітку 2008-го, тому регулярність зустрічей на деякий час порушилася.

Наприкінці 2010-го року зустрічі відновлено. Вони проводилися спочатку щосуботи за винятком святкових днів (коли майже вся інтелігенція Києва залишає місто), згодом регулярність порушилася і ми знову перейшли до .

У 2013 році вирішено збиратися по мірі необхідності за сигналом координатора тверезницького руху у місті Києві.

Опубліковано: 2008 р.