Офіційний сайт руху

Метод Г.А. Шичка самопозбавлення від тютюнової, алкогольної та інших залежностей

Метод гуманістичного психоаналізу, розроблений кандидатом біологічних наук ленінградським вченим Г.А. Шичком, принципово відрізняється від всіх нині існуючих методів звільнення людей від алкогольної та тютюнової залежності.

В основі методу лежить розроблена Г.А. Шичком теорія соціального програмування на шкідливі звички. Її суть полягає в наступному:

Поведінка людини багато в чому визначається соціальними стереотипами, які закладаються у його свідомість з дитинства. Мозок людини можна порівняти з комп'ютером, у який записуються тисячі всіляких програм, що підказують, як нам одягатися, як харчуватися, будувати свої взаємини із членами сім'ї, друзями, родичами й іншими людьми. Існують всілякі професійні програми. Наприклад, у вчителя у свідомість закладена програма ведення уроку. Тому, коли він заходить у клас, він не замислюється, як побудувати заняття, із чого почати урок, як перейти від однієї його частини до іншої тощо.

Згодом ці програми переходять зі свідомості людини в її підсвідомість і керують її поведінкою в автоматичному режимі.

Все вищесказане справедливе і стосовно паління, і вживання алкоголю. Люди народжуються тверезими, і доти, доки не вступить в силу виховання, живуть тверезо, оскільки тверезість — це природний стан людини. Але оскільки в сучасному суспільстві, на превеликий жаль, прийнято курити й пити спиртне, у свідомість людей заставляється позитивне ставлення до вживання алкоголю й тютюну.

Трохи пізніше із цієї позитивної установки, як із зерна, виросте пагубна програма на паління й алкоголепиття. У неї ввійдуть переконання, засновані на неправильних уявленнях про дію алкоголю (нібито він знімає стрес, допомагає розслабитися, необхідний для застілля й дружнього спілкування, лікує хвороби, зігріває й т.д.) і тютюну. Але, вперше закуривши або випивши спиртного, залучений до цього зовсім не відчуває того, на що очікував. Навпаки, він відчуває всі ознаки отруєння: нудоту, запаморочення, холодний піт, слабість тощо.

Що ж штовхає людей, як останніх безумців, знову й знову повторювати отруєння цими наркотичними речовинами — тютюновим димом й етиловим спиртом?

Програма, закладена в мозок, яка говорить, що паління й споживання алкогольних сумішей — це необхідні, неминучі й навіть корисні заняття.

Згодом із цього насіння — програми — виросте «дерево» шкідливої звички й фізіологічної потреби — спочатку будуть зломлені захисні реакції організму (для нейтралізації отрути, що надходить до нього) у вигляді нудоти, поту, втрати свідомості і т. д. Потім виробиться звикання, психологічна залежність: людина вже не зможе без подібного «допінгу» веселитися, розслаблятися, і т. д. У підсвідомості сформуються й закріпляться стійкі стереотипи певних послідовностей дій у певних ситуаціях, на які виробляться стійкі умовні рефлекси, які, зрештою, і приводять до фізіологічної залежності. Початком же всього цього ланцюжка, що закінчується тютюновою наркоманією й алкоголізмом, є програма.

Щоб звільнитися від останньої ланки, необхідно знищити першу — зруйнувати у свідомості й підсвідомості людини програму, що змушує його робити протиприродні вчинки — втягувати отрутний тютюновий дим і вливати в себе рідини, що містять наркотик і токсикант — етиловий спирт.

Чи можна цю програму прибрати із свідомості й підсвідомості за допомогою ліків, голковколювання, гіпнозу та інших засобів загальноприйнятого впливу?

Звісно, ні. Свідомість людини можна змінити тільки за допомогою слова. Геннадій Андрійович Шичко назвав свій метод методом гортоновічної дезалкоголізмії. В основі його лежить руйнування програми у свідомості й підсвідомості людини за допомогою цілеспрямованої мови, заснованої на науково обґрунтованій інформації. Це найбільше відкриття психофізіології ХХ століття.

Метод абсолютно безпечний, високоефективний, тому що усуває корінь проблеми. Дає повне звільнення від залежності, свободу, гармонію та душевне благополуччя.

За методом Г.А. Шичко — майбутнє.

Джерело інформації:

Крупська Світлана Петрівна. Теорія соціального психопрограмування й метод звільнення від тютюнової залежності Г.А. Шичко. Тези доповідей національної конференції «Тютюн — загроза здоров'ю та економічному добробуту України».

Опубліковано: Лютий 2007 р.