Офіційний сайт руху

Вплив алкоголю на генофонд нації

Про вплив алкоголю на генофонд нації.

По суті масштабами людські втрати нашого народу від вживання алкоголю, за рахунок появи армії алкоголіків і п'яниць, людей з дефектами розумового і фізичного розвитку, подібні до військових втрат. Корінна відмінність від втрат, які несе держава в даний час, полягають у тому, що якщо після будь-якої війни країна могла відновити свої сили повноцінними новими поколіннями, то втрати від алкоголізації країни непоправні. З'явилися на світ розумово відсталі люди неминуче дають таке ж розумово неповноцінне потомство, відбувається все зростаюче зниження розумового рівня народу. Знищення національного розуму — надто дорога ціна сумнівного задоволення від вживання алкоголю. Єдиним способом припинити цей процес є виняток алкоголю з життя суспільства.

Сьогодні за приблизними оцінками ми п'ємо близько 20 літрів на душу населення в рік. За висновком Всесвітньої організації охорони здоров'я, при досягненні середньодушового споживання 8 літрів в рік починається процес незворотної зміни генофонду нації, тобто починається процес її виродження.

Сьогодні про це не прийнято кричати зі сторінок газет і телеекранів. Навіть про кількісному зменшенні населення України на 5 мільйонів за останні 15 років говорять неохоче. Що ж говорити про якісне його погіршенні? Краще всіх, мабуть, про це могли б розповісти педагоги і лікарі, які працюють у школах-інтернатах для неповноцінних дітей, кількість яких зростає разом з споживанням в країні алкоголю...

А адже населення України дійсно знаходиться на межі зникнення! Особливо небезпечна алкоголізація людей дітородного віку, тому що зачаття в нетверезому вигляді призводить до народження дебільних потомства. Тому подолання демографічної кризи та різке збільшення народжуваності можливо тільки в результаті протверезіння народу, і в першу чергу — молоді.

У захисті нашого майбутнього від деградації вирішальна роль могла б належати жінці. Завдяки своїм високим душевним якостям жінка завжди була менш схильною до розпусти і злочинам і була ревним поборником тверезості. В наш час цієї ніжної і моральну силу, а через неї і всього народу, як ніколи загрожує смертельна небезпека.

Жінка, будучи великою моральною силою, може і повинна не тільки сама залишитися на п'єдесталі в моральному відношенні, але і надати протверезне вплив на чоловіка. Можна сміливо стверджувати, що якби дівчата і жінки виявили більше зрілого мислення, розуміння і турботи про майбутнє народу і своєї власної сім'ї, вони б у величезній більшості випадків не допустили споживання алкоголю чоловіками, а тих, хто пив, повернули б до тверезої життя.

Адже там, де має місце вживання алкоголю хоча б одним з батьків, висока ймовірність народження дітей з важкими фізіологічними і психічними змінами.

Джерела інформації:

Углов Ф. Г. Правда і брехня про дозволені наркотики.

Углов Ф. Г. Самоубийцы.

Опубліковано: Листопад 2006 р.

Можливо, Вас також зацікавить:

4–05 березня 2021, Київ: Алкоголь і тверезість: минуле та сучасність

21 серпня 2019, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область: Зустріч у Кам'янці-Подільському

20 серпня 2019, Хмельницький: Лекція у Хмельницькому військовому госпіталі

25 березня 2019: ВІДЕО: Лікар приймав дитину у нетверезому стані

17 листопада 2018, Львів: Забіг «За тверезу молодь!»