Офіційний сайт руху

Новорічна твереза пробіжка у Запоріжжі

1 січня 2012 року

Запоріжжя

З самого першого дня 2012 року рух «Тверезе Запоріжжя» започаткував добру традицію проведення щотижневих масових пробіжок у місті. 1 січня на таку пробіжку зібралось близько 25 молодих людей. Незважаючи на мокрий сніг, дистанцію пробіжки у 2 кілометри було подолано. Наприкінці пробіжки пройшла невелика показова розминка з роздаванням листовок з розповіддю про користь повної відмови від алкоголю.

Ця пробіжка стала хорошою нагодою об'єднатись та відсвяткувати початок нового року серед однодумців, байдужих до традиційного застілля зі спиртним. Не відмовляли в участі й тим, хто ще не прийшов до тверезого способу життя, однак прийняв для себе рішення з нового року це нове життя розпочати.

На другу, «різдвяну» пробіжку, яка відбулася 8 січня, зібралося вже вдвічі більше бажаючих (близько 50 чоловік). Дистанцію забігу було збільшено до 3-х кілометрів. До заходу долучилися учасники різних спортивних секцій та клубів.

Завершилася пробіжка, так само, як і попередня, розминкою біля ялинки на площі Фестивальній та колективним фото учасників. Одразу після цього у приміщенні Запорізького екоклубу відбулися збори активу «Тверезого Запоріжжя», на яких учасники познайомились між собою та обговорили подальшу діяльність руху. Серед учасників пробіжок виявилися бажаючі не лише брати участь у спортивних заходах, але й займатися вивченням собріології та просвітницькою діяльністю.

Щодо масових пробіжок, було прийнято рішення проводити їх щотижнево, незалежно від погоди та пори року.

Тарас Рибалко,
координатор тверезницького руху у Запорізькій області.
tverezezp.wordpress.com

Місто Запоріжжя:

6 жовтня 2018, Запоріжжя: ВІДЕО: Відгуки про тренінг з основ тверезості в Запоріжжі

27 вересня 2018, Запоріжжя: Зустріч з військовими у Запоріжжі

24–28 вересня 2018, Запоріжжя: Тверезий десант у Запоріжжя

4 лютого 2015, Запоріжжя: Анатолій Григорович Бальчуков (1939–2009)

24 серпня 2013, Запоріжжя: Акція «Тверезого Запоріжжя»