Офіційний сайт руху

Конференція «Роль громадських об'єднань в боротьбі з наркоманією, алкоголізмом та тютюнопалінням в Криму»

21 вересня 2012 року

Сімферополь

21 вересня 2012 в КРУ «Центр здоров'я» (м. Сімферополь) відбулася конференція «Роль громадських об'єднань в боротьбі з наркоманією, алкоголізмом та тютюнопалінням в Криму». У ній брали участь головний лікар КРУ «Наркологічний диспансер» Строєвський Володимир Антонович, головний позаштатний нарколог Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим Мандибура Андрій Васильович, голова Координаційної ради Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим з питань молодих лікарів Савельєв Олег Володимирович, головний лікар КРУ «Центр здоров'я» Бридко Віктор Володимирович.

Заявка на участь у заході була подана передставітелямі 29 громадських організацій Криму. «Тверезий Крим» представляв Сергій Козуля.

Метою конференції була презентація громадських організацій та пошук шляхів їх взаємодії з міністерством охорони здоров'я. Слід зазначити, що мало хто з присутніх говорив про головну мету — відродження тверезості у суспільстві. Переважна більшість ГО позиціонували себе як фахівців з реабілітації алко- і наркозалежних. Проте, коли Володимир Строєвський запропонував проект співпраці, по якій пролікованих наркологами пацієнтів планується виписувати на реабілітацію під відповідальність конкретних організацій, бажаючих узяти на себе цю відповідальність не знайшлося. Також делегати відмовилися познайомити працівників наркодиспансера з програмами, по яким та сама реабілітація проводиться. Отже конференція не стільки вирішила поставлені питання, скільки створила нові.

Сергій Козуля, «Тверезий Крим»

Фото: Маріана Просянік