Офіційний сайт руху

У Києві відбулася акція на захист сімейних цінностей

27 квітня 2012 року

Київ

У Києві відбулася акція на захист сімейних цінностей Встанемо на захист сімейних цінностей!

27 квітня 2012 у Києві відбулася акція на захист сімейних цінностей, у підтримку законопроектів, які захищають людину від пропаганди гомосексуалізму, та за неприпустимість проведення «гей-парадів» в нашій країні.

Учасники громадського руху «Твереза Україна» також взяли участь у мітингу на підтримку сімейних цінностей та законопроекту 8711 під адміністрацією президента України, після чого пройшли до Київської міської адміністрації, де зажадали від міської влади заборонити проведення «гей-парадів» і подібних акцій збоченців в м. Київ згідно з другим абзацом ст. 39 Конституції України. Проведення «гей-параду» в будь-якій формі порушує права всього психічно здорового населення України. Також під час акції в КМДА були передані підписи з вимогою захистити столицю України від парадів збоченців.

На акції лунали гасла: «Щаслива родина — щаслива країна!», «Заборонити пропаганду гомосексу!», «Традиційна родина — здорова країна!», «Традиційна родина — єдина країна!», «Гомосексуалізм — загроза нацбезпеці!», «Гомосексуалізм = СНІД», «Мама папа хорошо — папа папа плохо», «Тато, мама, я — щаслива сім'я!», «Гомодиктатура — загроза демократії», «Права людини = права родини».

В акції брали участь понад 400 осіб. Дивним виявився той факт, що більшість ЗМІ, які прибули на акцію, не побачили такої кількості учасників. У їхніх повідомленнях показувалися цифри від 50 до 200 осіб. Деякі ЗМІ (наприклад, ТРК «Україна») в своєму репортажі обізвали учасників мітингу «гомофобами», а замість промов, які звучали на акції, в сюжет включили коментарі збоченців та випадкових людей, далеких від розуміння слів «сімейні цінності», яких зловили десь на вулиці. Дитину, яка прийшла на акцію разом з батьком (знак повноцінності семи), закидавши питаннями і налякавши камерою, виставили не в кращому вигляді. Ось такими жорсткими методами воюють ЗМІ з психічно здоровими людьми, фактично захищаючи домагання збоченців!

Окрема подяка ГО «ЛПГ» й особисто Руслану Кухарчуку за організацію мітингу, на якому вдалося висловити позицію психічно здорових людей України.

Координатор тверезницького руху в м. Києві
І.В. Гриценко