Офіційний сайт руху

Міжнародний день тверезості

15 вересня 2012 року

Чернігів

У Чернігові 15 вересня біля кінопалацу «Дружба» чотири години тривала акція Чернігівської обласної організації «Тверезий Чернігів» з нагоди Міжнародного дня тверезості.

Власним прикладом тверезі чернігівці зі своїми дітьми привертали увагу до можливості здорового, тверезого життя. Відбувалися численні конкурси з фізичними вправами. У перервах виступали учасники тверезницького руху. Акцію організовано без жодної сторонньої фінансової підтримки.

«Ми живемо у суспільстві, яким управляє інформація. Головна причина, через яку люди курять і п'ють, — вони живуть міфами й стереотипами, не маючи правдивої інформації про тютюн і алкоголь», — зазначив зокрема Юрій Клейнос, представник організації «Тверезий Київ».

За його словами, організація направила до адміністрації Президента лист із проханням про створення робочої групи щодо можливості перепрофілювання підприємств з виробництва алкоголю на випуск суспільно корисної продукції. «Як не дивно, така робоча група організована. Кому скажу — не розуміють, як таке сталося. А річ у тім, що виробники алкоголю й самі замислюються над виробництвом біопалива. Адже такий процес на 85-90% уніфікований з виготовленням алкоголю, а ринок пального набагато місткіший, ніж алкогольний», — розповів Юрій.

На фото молоді учасниці акції. Ваші п'яні «подвиги» їм не цікаві!

Сергій СТУК