Офіційний сайт руху

Як відпочиває Твереза сім’я

26 січня 2019 року

Львів

Калейдоскоп подій: аквапарк, музей ілюзій, екскурсія, незабутній краєвид з ратуші, ну і звісно гімн тверезості.

Як відпочиває Твереза сім’я

26 січня 2019 року відбулася дружня зустріч учасників Тверезої України у Львові. Цей неймовірний день розпочався близько 8 години ранку і продовжувався до глибокої ночі. Гостей міста з Славути, Житомира та Вінниці, зустрічали прямо з потягів, радо вітали і обнімали — ніби рідних людей. Хоча так воно і є, адже Твереза Україна то одна велика сім'я.

А потім закрутився просто калейдоскоп подій: аквапарк, музей ілюзій, невеличка екскурсія по місту лева, незабутній краєвид з ратуші в центрі міста, ну і звісно гімн тверезості просто над усім вечірнім Львовов, каток під відкритим небом (обійшлося майже без травм), затишне кафе з музикантами. Ми просто запалили своїми емоціями і танцями всіх присутніх.

І наостанок уже нічний Львів з Високого замку, гра в сніжки та дорога до вокзалу. Душевні розмови, обмін ідеями і думками, емоції, які просто б'ють через край... І ти ще раз переконуєшся, які цікаві і приємні люди зібралися в нашій компанії. Одним словом, день — просто чудо.

Величезне дякуємо всім львівським — за гостинність, прекрасно проведений час та імбирний чай (це просто кохання з першого погляду)!

Інколи ти не уявляєш своє життя без деяких людей, і це саме той випадок. Що б там не було, але таких людей треба цінувати, любити і нести з Києва до Львова) Твереза Україна — то сім'я, що рада була нас зустріти 26-го січня, і від якої ми не хотіли їхати наступного ранку. Не знаю, що краще: танці під живу музику, каток під відкритим небом чи розмови про зміну людей на краще. В нас спільна мета, думки, але в той же час ми такі різні. Не обійшлось без синців, але не лякайтесь,то просто аквапарк. Можливо, ми та багато хто з вас підіймався на ратушу, але чи хто був на одній з найвищих точок міста і бачив ратушу з місця визначної пам'ятки?

Ми закохались тричі: в людей, місто та атмосферу.

P.S. В Львові живуть наглі, а під Львовом скромні )

Анастасія

Поруч з вами я поринаю у інший світ та забуваю про всі проблеми. Ви — ті люди, яких я так давно шукала, ви — справжні! Я вдячна вам за цей чудовий час, проведений разом, та за всі отримані емоції: це було неймовірно та незабутньо)))

Люблю, цілую, ОООбіймаю )

Тетянка

Є моменти, години і дні, які не можна описати словами, їх треба тільки пережити. А час, проведений у Львові, був саме таким. Була б у мене машина часу, я б однозначно прокрутила стрілочки назад, щоб ще разок (ну може, два) провести з вами той день! Але поки такої в мене немає (скоро це виправлю), я з нетерпінням чекаю наших наступних зустрічей. Дякую всім за проведений час, веселу компанію та тепло.

P.S. Буду тренуватись ходити так, як ходять у Львові

Наталя

...А потім ратуша, де час зупинився, хотілося там залишитися назавжди, споглядати вогні вечірнього Львову і метушливий рух людей старовинними вулицями...

Яскравим спогадом залишиться каток під відкритим небом в обіймах ліхтарів і чарівної музики, де ми літали, падали і знову літали, спочатку невпевнено, а потім шалено.

О другій ночі (вже 27.01) ми піднімались на Високий замок під звук таких вже близьких голосів... Ми піднялися! Ми закохалися! Нічний Львів, такий чаруючий, такий близький, такий затишний... Я буду довго згадувати ту мить, мить повного і цілковитого спокою.

А далі були сніжки. Дорослі люди — такі діти, коли це стосується снігу.

Саме у Львові зимова казка оживає.

P.S. Так люблю той Львів, що бракує слів

Каравашка

Це була приємна зустріч, яка запамятається на все життя. Львівянам вдалося перетворити звичайний день на неймовірну пригоду. Саме такі друзі і моменти наповнюють життя сенсом.

Р.S. Дякую дівчатам з Славути, Вінниці, хлопцям з Житомира, Львова і Бродів за цей неймовірний день. До наступної зустрічі)

Ярослав

Отримавши запрошення провести день у Львові в компанії тверезників, я думав рівно 3 секунди, бо наперед знав, що буде весело і драйвово.

Хлопці продумали оригінальну і насичену програму, і ми змогли побачити Львів з нових ракурсів.

Дякую за гарний день.

Вова

Зимова поїздка у Львів стала уже традицією. Але кожного року ця поїздка стає насиченіша емоціями, людьми, подіями! Ми побачили славний Львів з іншого боку. Це не були просто екскурсії та прогулянки! Аквапарк, музей ілюзій, «офіс» організації, ратуша, каток, високий замок, жива музика в львівській кав’ярні! А найголовніше — драйвова компанія! Було море позитиву та сміху! Частіше б збиратись разом, й ще більшим колективом! Дякую усім за день, за настрій!

Максим

26.01.2019 Шалений день «Легіона Честі» разом із «Тверезою Україною» у Львові.

Вчора ми були в гостях у наших друзів з Тверезої Галичини. Разом з нами були ще учасники з різних міст (Славута, Житомир, Броди тощо).

Щиро вдячні Тверезій Галичині за цікаву екскурсію денним та нічним Львовом, катання на ковзанах, живу музику з запальними танцями, співи на ратуші та затишну атмосферу!

Руслана

Місто Львів:

Серпень 2020, Львів: Тверезе весілля Андрія та Христини Бень

19 січня 2020, Львів: Покажемо світу що ми гаряча нація!

19 січня 2019, Львів: Покажемо світу, що ми гаряча нація!

26–30 листопада 2018, Львів: Про тверезість для львівських ліцеїстів

22 листопада 2018, Львів: Алкорейд у Личаківському районі Львова

Можливо, Вас також зацікавить:

4–05 березня 2021, Київ: Алкоголь і тверезість: минуле та сучасність

11–19 липня 2020: Щорічний всеукраїнський з'їзд тверезницького руху

17 січня 2020, , Черкаська область: Тверезість заради життя в Драбові

15 січня 2020, , Черкаська область: Уроки тверезості в Драбівському районі

17 грудня 2019, , Черкаська область: Урок тверезості в селі Подільське Черкаської області