Офіційний сайт руху

Юрій Оробець зустрівся з військовими Хмельницького

8–10 жовтня 2018 року

Хмельницький

Юрій Григорович відвідав місто Хмельницький, де виступив з лекціями щодо впливу алкоголю на здоров'я та життя людини.

В рамках інформаційно-профілактичної діяльності «Тверезе військо» з 8 по 10 жовтня 2018 року на прохання голови Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополита Іоана (Яременко), капелан отець Дмитрій організував зустрічі військовослужбовців міста Хмельницького із заступником голови Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрієм Григоровичем Оробцем.

Так, 8 жовтня відбулася зустріч з курсантами Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Це вже друга зустріч в поточному році із військовослужбовцями цієї частини. Вона дала змогу військовослужбовцям поповнити свій багаж знань з питання позбавлення від такої шкідливої звички як куріння.

Більшість військових у цій частині мають таку шкідливу звичку. Куріння укорочує життя на 20 років. Від куріння виникає більше 100 хвороб, від яких в Україні щороку помирає 85 000 осіб. Була надана вичерпна інформація щодо пагубної звички куріння та як її позбутися.

9 жовтня відбулася зустріч з військовослужбовцями частини А3053. У ході зустрічі обговорювалося питання «Чому люди п'ють алкоголь?». Відповіді пропонувалися наступні: для розслаблення, для веселощів, для спілкування, з горя. Але ж питання звучить: «Чому?».

Не всі люди знають відповідь на запитання, чому вони п'ють? — наголосив Юрій Григорович. — Чому людина не може кинути? А відповідь проста — люди соціально запрограмовані на самоотруєння інтоксикантами...

Були показані відеоматеріали про те, як від 100 грамів вина помирає велика кількість нервових клітин; чому шкідливе пиво, на яке «підсадили» дуже багато молоді.

На своєму прикладі Юрій Оробець розповів, як він повернув собі тверезість і вже 11 років живе тверезо та щасливо:

— Не всі так звані «помірно» питущі стають алкоголіками. Але всі алкоголіки спочатку були помірно питущими.

Від алкоголізму абсолютно ніхто не застрахований. Алкоголізм починається саме в той момент, коли у людини віднімається тверезість.

Правду про алкоголь говорити треба! Але для того, щоб людина перестала поглинати алкоголь, вона повинна знати правду і про тверезість. Про ту тверезість, яку у неї вкрали. Тверезість — це природний стан, даний людині від народження. І в цьому стані потрібно перебувати все життя.

Живіть тверезо і без тютюну, захищайте та любіть Україну!

Місто Хмельницький:

20 серпня 2019, Хмельницький: Лекція у Хмельницькому військовому госпіталі

20 лютого 2018, Хмельницький: Лекція про тверезість для військових у Хмельницькому

10 лютого 2017, Хмельницький: Основа здоров'я армії — тверезий світогляд захисника Батьківщини

23 лютого 2012, Хмельницький: Розпочався візит В.Г. Жданова в Україну

Можливо, Вас також зацікавить:

4–05 березня 2021, Київ: Алкоголь і тверезість: минуле та сучасність

11–19 липня 2020: Щорічний всеукраїнський з'їзд тверезницького руху

21 січня 2020, Надвірна, Івано-Франківська область: Основи здоров’я українського війська

17 січня 2020, , Черкаська область: Тверезість заради життя в Драбові

15 січня 2020, , Черкаська область: Уроки тверезості в Драбівському районі