Офіційний сайт руху

Про переваги тверезості — львівським студентам

8 грудня 2017 року

Львів

Лекція про тверезість для студентів третього курсу Львівського вищого професійного училища транспортних технологій та сервісу Національного транспортного університету.

8 грудня координатор ГО «Рух «Твереза Україна» Зіновій Станішевський провів лекцію на тему «Тверезість — норма життя». Слухачами були студенти третього курсу Львівського вищого професійного училища транспортних технологій та сервісу Національного транспортного університету. Лектор розповів студентам про вплив алкогольних та нікотинових виробів та переваги тверезого cпособу життя.

За допомогою наочних матеріалів студенти мали можливість дізнатися про наслідки поглинання алкоголю та нікотинових виробів для організм людини, соціальні наслідки систематичного самоотруєння цими розчинами. Адже алкоголь і тютюн отруюють повністю весь організм та порушують нормальне функціонування всіх органів та систем.

Ніхто зі студентів не назвав переваг вживання алкоголю та тютюну. Адже їх немає. Тому Зіновій закликав студентів вести тверезий спосіб життя. Він розповів про переваги тверезості для кожного з нас, особливо коли держава перебуває у стані війни. Статистика смертей від алкоголем є на даний час дуже сумною...

Алкогольні та тютюнові вироби несуть різного роду ризики для кожного з нас та для нашої країни. Людина, яка купує та поглинає ці отрути, фінансує геноцид своєї нації. Ми повинні робити все для того, щоб наша держава розквітала, і саме тверезе суспільство — ключ до розвитку української держави.

Обирай тверезий спосіб життя за норму!

Будь тверезим, здоровим та щасливим.

Слава тверезій українській нації!

Олена Перетятко

Місто Львів:

Серпень 2020, Львів: Тверезе весілля Андрія та Христини Бень

19 січня 2020, Львів: Покажемо світу що ми гаряча нація!

26 січня 2019, Львів: Як відпочиває Твереза сім’я

19 січня 2019, Львів: Покажемо світу, що ми гаряча нація!

26–30 листопада 2018, Львів: Про тверезість для львівських ліцеїстів

Можливо, Вас також зацікавить:

4–05 березня 2021, Київ: Алкоголь і тверезість: минуле та сучасність

11–19 липня 2020: Щорічний всеукраїнський з'їзд тверезницького руху

17 січня 2020, , Черкаська область: Тверезість заради життя в Драбові

15 січня 2020, , Черкаська область: Уроки тверезості в Драбівському районі

17 грудня 2019, , Черкаська область: Урок тверезості в селі Подільське Черкаської області