Офіційний сайт руху

Курс «Культура здоров'я та формування тверезого, здорового способу життя» у Червонограді

19 серпня 2013 року

Червоноград, Львівська область

У Червонограді (Львівська обл.) розпочинається курс навчання «Культура здоров'я та формування тверезого, здорового способу життя».

19–23 серпня 2013 року у Червонограді відбувся курс «Культура здоров'я та формування тверезого, здорового способу життя» (собріологія) за методикою Г.А. Шичка.

«З 19 по 23 серпня в м. Червонограді проходив відкритий семінар з основ собріології, де пройшли курси близько 70 осіб. Я є один з учасників, який пройшов повний курс і отримав сертифікат про проходження цього курсу.

Особисто хотілося подякувати ще раз організаторам та викладачу Ю.Г. Оробцю. Як учасник цього курсу я хотів би поділитися враженнями, які отримав після проходження основ собріології. Я з дружиною працюю в сфері профілактики вже протягом 10 років, і немало знав про здоровий спосіб життя, але ці знання, котрі ми отримали під час лекцій, вони в першу чергу перевищили наші сподівання. Чесно кажучи, я про себе говорив: «ну що ще мені можуть нового розказати?». Але тим не менше 60% інформації — це абсолютно нова науково обгрунтована інформація. Багато з учасників семінару остаточно переконалися в своєму правильному виборі щодо тверезого способу життя, близько 10-15 осіб прийняли рішення приєднатися до волонтерського руху і працювати в сфері пропаганди здорового способу життя серед учнівської молоді.

Завдяки Ю.Г Оробцю були робочі зустрічі з представниками влади, мером І.І. Чудійовичем, отцем Михайлом Нискогузом, де обговорювали питання тверезості в нашому місті, та перспективи розвитку тверезого суспільства. Була привернута преса та інші ЗМІ (радіо), де були виступи та звернення до громадян м. Червонограда Ю.Г. Оробцем та одним із засновників реабілітаційного центру в м. Червонограді Гірняком Сергієм Тарасовичем. Ними була надана інформація про роботу Всеукраїнського руху «Твереза Україна» та Реабілітаційного Центру. Вірю також в те, що під час семінару народився якийсь новий початок роботи в сфері отверезення м. Червонограда. Ми це не тільки побачимо, але і відчуємо.

Одним словом, ми такого не очікували: планували одне, але У Бога свої плани. Вірю в нові тверезі душі!!! Хай Бог нас Благословить. Також велика подяка Михайлу Нискогузу, вплив та авторитет цієї людини великий, як і його серце».

Степан Фещенко, Червоноград

Місто Червоноград, Львівська область:

20 серпня 2013, Червоноград, Львівська область: ВІДЕО: Про візит Ю.Г.Оробця до Червонограда

Можливо, Вас також зацікавить:

4–05 березня 2021, Київ: Алкоголь і тверезість: минуле та сучасність

11–19 липня 2020: Щорічний всеукраїнський з'їзд тверезницького руху

21 серпня 2019, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область: Зустріч у Кам'янці-Подільському

20 серпня 2019, Хмельницький: Лекція у Хмельницькому військовому госпіталі

22–24 липня 2019, УКРАЇНА: «Тверезе Військо» у Чернівцях та Хмельницькій області