Офіційний сайт руху

Захисти молодь від алкоголю, підтримай законопроект 2062!

25 квітня 2013 року

Рівне

Активiсти декiлькох громадських рухiв перед початком сесії Рівнеради провели антиалкогольну акцiю: намалювали на брукiвцi територiю України та розставили на нiй чарки. Доброволець iз зав'язаними очима мав пройти по «мiнному полю» i не «пiдiрватися». Мета акцiї — закликати депутатiв пiдтримати законопроект 2062 і показати рівнянам, що в Україні магазинів з алкоголем на душу населення у 100 разів більше ніж, наприклад, у Норвегії...

Сучасна Україна — нездоланне алкогольне мінне поле.

Це на власному прикладі продемонстрував депутат Рівненської міської ради Олександр Курсик, який із зав'язаними очима намагався пройти неушкодженим через алкогольне мінне поле «Україна». Він «підірвався» на декількох алкогольних мінах. Тим часом алкогольне мінне поле «Норвегія» зі своєю однією міною мало хто й помічав.

Так активісти громадського руху «Твереза Україна», МГО «Активна молодь», ГО «Рівненське православне молодіжне Свято-Софіївське Братство», ММО «Станиця Рівне Пласту — НСОУ» та інші небайдужі люди продемонстрували депутатам, міському голові і всій громаді Рівного, наскільки в Україні більше можливостей придбати спиртне, ніж у Норвегії. На 30 тисяч населення в Норвегії існує всього одна точка, де можна придбати алкоголь, а в Україні таких — 100 (інформація з доповідної записки народного депутата Михайла Головка до законопроекту 2062).

Чарки з рідиною, стилізованою під різні види алкоголю, були розставлені на «території України та Норвегії». Доброволець із зав'язаними очима мав пройти по мінному полю і не «підірватися».

Антиалкогольна акція громадських організацій проводилася, аби закликати депутатів Рівнеради прийняти рішення на підтримку тверезницького законопроекту 2062. Вона відбулася 25 квітня о 9.30 перед початком сесії ради біля будинку «Обнова».

Протягом акції було зібрано більше десятка підписів народних обранців на підтримку тверезницьких ініціатив. З проханням підтримати законопроект 2062 до міської ради та Верховної ради України звернулися 16 громадських організацій.

Рівненське обласне відділення
громадського руху «Твереза Україна»

Документи:

Скачати PDF — звернення до Рівнеради

Скачати PDF — звернення до Верховної Ради

Скачати DOC — проект рішення

Фото: Рівненське обласне відділення громадського руху «Твереза Україна»,
а також 4 влада