Офіційний сайт руху

Київ. Чегова акція у Гідропарку

20 серпня 2011 року

Київ

Біля входу до київського Гідропарку відбулася чергова інформаційна акція.

20 серпня 2011 року біля входу до київського Гідропарку відбулася інформаційна акція, організована активістами ВГР «Твереза Україна» та ГО «Тверезий Київ».

Київ. Чегова акція у Гідропарку

Об одинадцятій ранку хлопці розпочали процес наклеювання двох великих плакатів на огорожу, яка приховує від очей перехожих смітник, розташований при вході до Гідропарку. Роботі намагався перешкодити короткочасний дощ, але за дві години основну роботу було завершено, залишилося лише доповнити композицію двома маленькими плакатами формату А3.

Під час акції з організованими тверезниками спілкувалися перехожі, причому близько 10 чоловік палко підтримали тверезницьку позицію, зізнаючись, що самі живуть тверезо. Бажаючі обмінювалися координатами, заведено нові знайомства.

За чотири години було роздано близько 100 листівок. Крім киян, у заході взяли участь тверезники з Черкаської та Закарпатської області.

Сподіваємося, що тверезницькі плакати ще деякий час звертатимуть на себе увагу перехожих. Акція зареєстрована у Київській міській державній адміністрації за номером 36355 від 18.08.2011.

Киев. Очередная акция в Гидропарке Киев. Очередная акция в Гидропарке
Киев. Очередная акция в Гидропарке Киев. Очередная акция в Гидропарке

Фото Гриценка Ігоря