Офіційний сайт руху

У вагонах Київського метрополітену розміщено соціальну рекламу «Краще тверезе життя»

15 березня 2011 року

Київ

15 березня 2011 року у вагонах Київського метрополітену розміщено наклейки «Краще тверезе життя».

Соціальну кампанію «Краще тверезе життя» підтримав Денис Силантьєв, срібний призер Олімпійських ігор, чемпіон світу, чемпіон Європи та чотирьохкратний володар Кубку світу. З 15 березня у вагонах Київського метрополітену розміщено наклейки з його зображенням та слоганом «Краще тверезе життя, щоб успіх і слава була».

Краще тверезе життя

Розміщення плакатів у Київському метро — це вже друге досягнення кампанії «Краще тверезе життя», яка ініційована громадською організацією «Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні» (першим було розміщення зовнішньої соціальної реклами в Луцьку). Макети плакату розроблено рекламним агентством «Яспис», розміщення виконано оператором з розміщення реклами у вагонах Київського метрополітену «Метромедіапринт».

Також у рамках кампанії Артемом Ступаковим проводяться лекції за тверезий спосіб життя: тепер він зможе показувати школярам плакат з автографом чемпіонів: Дениса Силантьєва, Максима Сліпченко, Сергія Клепчева.

З кінця березня планується розміщення зовнішньої соціальної реклами «Краще тверезе життя». Організатори закликають підтримати кампанію, щоб вийти на постійний національний формат. Це дозволить досягти значних результатів у формуванні розуміння переваг тверезого способу життя. Оскільки фізична культура і спорт роблять людей набагато щасливішими і привабливішими, ніж вживання алкоголю, кожен зможе взяти участь у пропаганді тверезості. Щасливе, тверезе майбутнє України залежить від нас!

За інформацією прес-служби ГО «Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні»