Офіційний сайт руху

21-ю річницю відзначив клуб «Волинський Оптималіст»

Червень 2010 року

Луцьк

Останні дні червня є знаменними днями у житті тих, хто змінив своє життя на краще у клубі тверезості «Оптималіст». Тут за методами соціальної технології, розробленої Г.А. Шичко, розпочали своє нове життя ті, хто усвідомив згубну дію алковиробів на своє здоров'я, сім'ю, бізнесову справу, роботу.

Зліт тверезників співпадає з днем молоді і це невипадково, адже ставши на шлях тверезості, захищаючи свій організм від алкоураження, людина може все.

21-ю річницю відзначив клуб «Волинський Оптималіст»

«Я будівельник. Вісім років тому так закладав, що якщо б не зупинився — може був би вже у могилі. Клуб Оптималіст мене спас. Працюю на виробництві, де платять не регулярно, проте мене спасає тверезість. На спиртне витрат нема, і це конкретно підтримує бюджет сім'ї».

21-ю річницю відзначив клуб «Волинський Оптималіст»

«Працюю на будівництві. Був муляром. Не уявляв, як жити без пійла. Страждав. Отримував догани. Сім років тому хтось розповів мені про клуб «Оптималіст». Прийшов. Змінив своє життя на краще. Покинув старий об'єкт будівництва. Через два роки на день будівельника за хорошу роботу отримав грамоту від міської ради. Ясно, що це мене рекомендував наш начальник. Зараз виконую функції прораба».

21-ю річницю відзначив клуб «Волинський Оптималіст»

«Мені тридцять три роки. У клубі шість місяців. Нелегко. Нелегко не тому, що я тверезник, а тому, що я бачу своїми очима деформацію молоді. У мене на основі алкогольного життя розпалась сім'я, я бачив, як страждала мама, а я у неї один син. Проблеми «вирішував» у п'яному стані. Ледь не вступив у конфлікт з владними органами. У клуб прийшов по рекомендації свого дядька, який десять років тому тут у клубі здобув тверезий спосіб життя. От клуб і мені допоміг. Працюю».

21-ю річницю відзначив клуб «Волинський Оптималіст»

«Десять років тому покинув п'яне життя. Мало того, здійснив принцип «Якщо робота заважає тверезості, кинь роботу». Пішов з роботи і включився у бізнес тверезника, який вже чотири роки жив на основі тверезого спілкування. От і племіннику порадив навчитися жити тверезо. Радий, що у клубі «Оптималіст» він усвідомив правильність тверезого життя».

21-ю річницю відзначив клуб «Волинський Оптималіст» 21-ю річницю відзначив клуб «Волинський Оптималіст»

Виступали дружини, матері. Вони дякували своїм чоловікам, дітям за те, що і їх життя змінилося на краще, вдома став спокій і всі мрії щасливого сімейного життя здійснилися. Підкреслювали те добре, що міська влада почала предметно дбати за належний відпочинок, спрямовує молодь на заходи на тверезій основі.

А діти підкреслили:

«І тоді є щаслива дитяча душа,

І життя її на казку схоже,

Коли тато не п'є, коли мама не п'є,

Не п'ють дідусь з бабусею також!

Прес-центр клубу Оптималіст, м. Луцьк.