Офіційний сайт руху

Квітневі лекції у ВУЗах України

14 квітня 2010 року

Київ

Викладач собріології, координатор «Тверезої України» в м. Києві Артем Ступаков у першій половині квітня провів низку лекцій про алкоголь та тверезість у містах України. Зокрема, 8 квітня дві лекції прослухали студенти Одеського Національного Політехнічного Університету.

«Молоді люди нарешті дізналися правдиву інформацію про згубний вплив алкоголю на здоров'я та психіку, основні моменти програмування людини на самознищення, про «культуру» вживання наркотику, шляхи вирішення проблеми, переваги тверезого здорового способу життя», — коментує Артем Ступаков.

14 квітня під час виховної години відбулася лекція на факультеті ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету (м. Біла Церква Київської області, а також проведено урок для п'ятикласників у школі.

«Сумно, але факт — проведення лекцій часто залежить не від наявності лекторів — вони є, а від наявності приміщення та слухачів. Я вдячний активістам «Тверезої Білоцерківщини» Анатолію Гончару і Анатолію Пахно за організацію і допомогу в проведенні лекцій», — каже Артем Ступаков.

Андрій Бережанський