Офіційний сайт руху

XVI міжнародний семінар-конференція з собріології, профілактики, соціальної педагогіки та алкології

20–30 вересня 2007 року

Севастополь

20–30 вересня 2007 року у Севастополі відбудвся XVI міжнародний семінар-конференція з собріології, профілактики, соціальної педагогіки та алкології на тему «Профілактика наркотизму серед молоді і формування здорової, тверезої особистості».

Семінар провели Олександр Миколайович Маюров — президент Міжнародної академії тверезості та Володимир Георгійович Жданов — замісник голови Союзу боротьби за народну тверезість, президент Міжнародної асоціації психоаналітиків. Традиційна зустріч зібрала понад 200 соратників — учасників тверезницького руху Росії, України, Білорусі, Казахстану, Молдови, Литви та Німеччини, спеціалістів з різних галузей знань — викладачів методів оздоровлення, собріологів, психологів, педагогів, лідерів та активістів тверезницьких організацій.

За ці 10 днів учасникам міжнародної зустрічі було представлено різноманітні системи оздоровлення (що грунтуються на психолого-педагогічній методиці позбавлення від шкідливих звичок Геннадія Андрійовича Шичко), формування культури здоров'я; раціонального харчування, гармоії стосунків між чоловіком та жінкою, формування сім'ї у сучасних умовах, мистецтва позитивного мислення, а також позбавлення від залежностей без бажання пацієнта.

У ході семінару-конференції Володимир Георгійович Жданов і Олександр Миколайович Маюров виступили у прямому ефірі по Севастопольському телебаченню.

Місто Севастополь:

22 вересня 2014, Севастополь: Тисячі людських «дякую»

20–30 вересня 2013, Севастополь: Конференція з собріології у Севастополі

23 вересня 2012, Севастополь: Мітинг за тверезий спосіб життя у Севастополі

20–30 вересня 2012, Севастополь: XXI міжнародний семінар-конференція з собріології, профілактики, соціальної педагогіки та алкології

20–30 вересня 2011, Севастополь: XX міжнародний семінар-конференція з собріології, профілактики, соціальної педагогіки та алкології

Можливо, Вас також зацікавить:

4–05 березня 2021, Київ: Алкоголь і тверезість: минуле та сучасність

11–19 липня 2020: Щорічний всеукраїнський з'їзд тверезницького руху

17 січня 2020, , Черкаська область: Тверезість заради життя в Драбові

15 січня 2020, , Черкаська область: Уроки тверезості в Драбівському районі

17 грудня 2019, , Черкаська область: Урок тверезості в селі Подільське Черкаської області