Офіційний сайт руху

Лекції для студентів ЧДТУ

11–13 вересня 2018 року

Черкаси

Юрій Оробець провів лекції про культуру здоров'я для молоді Черкаського державного технологічного університету.

11 та 13 вересня 2018 року в Черкаському державному технологічному університеті відбулися лекції викладача собріології, заступника голови громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрія Оробця. Лекції на тему «Культура здоров’я» проходили у форматі живого діалогу з студентами у супроводі актуальних відео та презентації.

Тверезість — це природній та творчий стан людини, — наголосив Юрій Григорович. – Під час лекції ми розглянемо, як перебувати у цьому стані все життя. Кожна людина народжується тверезою, а потім у неї цю тверезість забирають шляхом надання хибної інформації...

Лектор пояснив, що таке тверезість, а також детально зупинився на впливі алкоголю на організм людини. Він акцентував увагу на тому, що поглинання психоактивних речовин є шкідливою соціально-психологічною програмою, яку можна (і варто!) змінити.

Юні слухачі дізналися чимало цікавих фактів про алкоголь, а деяка інформація настільки здивувала, що викликала неоднозначне сприйняття.

Заходи, спрямовані на популяризацію тверезого та здорового способу життя, систематично проводяться у Черкаському державному технологічному університеті як складова цілісної системи виховання молоді як майбутньої наукової еліти Черкащини та України.