Офіційний сайт руху

Привітання з 10-літнім ювілеєм створення «Тверезої України»

20 квітня 2017 року

УКРАЇНА

Сьогодні виповнюється 10 років з дня Установчих зборів Всеукраїнського громадського руху «Твереза Україна» та Громадської організації «Твереза Україна».

«Жити тверезо — це не святість, а всього лише норма, без якої неможливий духовний, моральний, фізичний розвиток людини»
Ф.М. Калінчук

Шановна громадо!

Цього дня десять років тому відбулось засідання групи однодумців, які показали нам і наступним поколінням приклад виконання важливої місії. А саме — підготовки до отверезнення українського суспільства, поступового формування в ньому тверезого світогляду. Світогляду, який довгий час знищувався різноманітними витонченими маніпуляціями.

На сьогоднішній день в Україні виробникам алкогольного та іншого наркотичного зілля вдалося звести нанівець тверезі ініціативи свідомої громадськості та окремих представників влади. Це — загроза сьогоденню України, яка прописана навіть у сучасному законодавстві.

На наше глибоке переконання, саме відсутність в управлінців тверезого світогляду та незнання всієї правди про алкоголь та інші легальні наркотики (або її навмисне приховування) в поєднанні з неправильним трактуванням у законах алкогольної проблеми роблять ситуацію критичною та загрозливою, що й спостерігаємо у нашому сьогоденні.

Не буду багатослівним — лише зазначу, що алкоголь руйнує не тільки внутрішні органи, але й репродуктивне здоров'я, зародкові клітини, тобто згубно діє на потомство. А це означає, що він нищить наше майбутнє.

Настає той переломний момент, який покаже, як швидко отямиться українське суспільство від пасивної сплячки та почне, нарешті, наводити лад у власному домі. Сьогодення дає поштовх вже свідомішому громадянському суспільству зібратися в кулак та зробити зміни в напрямку народної тверезості, які необхідні задля збереження майбутніх поколінь. Згуртувавшись плече до плеча, йдучи нога в ногу, активно допомагаючи одне одному віднайдемо зернятка істини у відновленні й розбудові фундаменту тверезого життя для майбутніх звершень.

Докласти зусилля до унеможливлення алкоголізації та морально-духовного занепаду власних домівок, населених пунктів, а далі — цілої України повинні не лише моральні авторитети, але й кожен з нас, кожен сподвижник могутньої України.

Саме свідомо твереза, патріотична еліта здатна докорінно змінити ситуацію в Україні.

Роман Галицький, Голова Правління ГО «Рух «Твереза Україна»