Офіційний сайт руху

25 вересня у Миколаєві обмежено торгівлю алкогольними і тютюновими виробами, зокрема — пивом

2009 року

Миколаїв

У 117 об'єктах торгівлі і ресторанного господарства Миколаєва обмежена торгівля алкогольними і тютюновими виробами, зокрема — пивом.

Згідно з рішенням виконкому міської ради від 25 вересня 2009 №1771, затверджено перелік об'єктів торгівлі і закладів ресторанного господарства, які підпадають під дію окремих пунктів рішення «Про встановлення обмежень в реалізації алкогольних «напоїв», тютюнових виробів і пива на території м. Миколаєва», повідомляє офіційний сайт Миколаївської міськради.

Так, запрещается розничная торговля алкогольними «напоями», тютюновими виробами і пивом в об'єктах дрібнороздрібної торгової мережі та в установах ресторанного господарства, які знаходяться в малих архітектурних формах, розміщених на відстані до 50 м від меж територій дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних учбових закладів, вищих учбових закладів I-IV рівня акредитації, установ охорони здоров'я, установ соціального захисту дітей. У цьому списку — 61 об'єкт.

Забороняється роздрібна торгівля алкогольними «напоями», тютюновими виробами і пивом у стаціонарних об'єктах торгівлі та в установах ресторанного господарства, розташованих в спільних будівлях з дошкільними, загальноосвітніми, позашкільними учбовими закладами, вищими учбовими закладами I-IV рівня акредитації, установами охорони здоров'я, установами соціального захисту дітей (всього 1 об'єкт — відділ у кафе «Пиво» на пр.Корабелів, 12).

Забороняється роздрібна торгівля алкогольними «напоями», тютюновими виробами і пивом до 18-00 години в стаціонарних об'єктах торгівлі і в установах ресторанного господарства, розташованих на відстані менше 25 м від меж територій дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних учбових закладів, вищих учбових закладів I-IV рівня акредитації, закладів охорони здоров'я, установ соціального захисту дітей (29 об'єктів).

Забороняється роздрібна торгівля алкогольними «напоями», тютюновими виробами і пивом в об'єктах дрібнороздрібної торгової мережі, розташованих на відстані до 50 м від меж дитячих майданчиків м. Миколаєва (23 об'єкти).

Забороняється роздрібна торгівля алкогольними «напоями», тютюновими виробами і пивом в об'єктах виносної торгівлі, сезонних об'єктах виносної торгівлі і літніх майданчиках, розташованих на території міського яхт-клубу по вул. Спортивній, 7 (3 об'єкти).

Перелік об'єктів опубліковано на сайті Миколаївської міськради

За матеріалами журнала «Горожанин»