` Галицький Роман Антонович :: Твереза Україна

Офіційний сайт руху

Ми живемо тверезо: Київ

Галицький Роман Антонович

Народився 06.07.1985 р. у Червонограді.

Закінчив «Львівську політехніку» (спеціальність — економіка підприємства, 2008 р.).

Приватний підприємець (інформаційно-консультаційні послуги). захоплення: читання книг про успіх, подорожі, спорт, хороші справи.

Я за здоровий та тверезий спосіб життя! Наші правильні дії вестимуть до процвітання. Кожен день намагаюся чогось нового досягти. Якщо чесно, то завжди це краще виходить з однодумцями, які постійно йдуть по життю з ентузіазмом... та проходять проблеми одну за другою! Усі, хто мене знає та ні — ніколи не здавайтеся. Ідіть по життю впевнено. Вірте в себе! Таж, подивіться: життя прекрасне. Успіхів Вам у створенні любові навколо себе!

До тверезого способу життя прийшов завдяки знайомству з Ф.М. Калінчуком та лекціям про тверезість. Саме після них у моєму житті пішли зміни по баченню життя. Причиною цих змін стали реалії сьогодення. Здатність направляти людей у русло вічних людських цінностей.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, відмова йде відразу, а також (у вузькому колі людей) — пояснення наслідків від подібних заходів.

Моя діяльність у тверезницькому русі — те, що і повинна робити кожна людина: допоможи ближньому своєму, надай йому правдиву інформацію. А своїм удосконаленням кожного дня ти це зробиш ще краще!

Електронна пошта: