` Парахоняк Володимир Орестович :: Твереза Україна

Офіційний сайт руху

Ми живемо тверезо: Болехів, Івано-Франківська область

Парахоняк Володимир Орестович

Народився 11 березня 1991 року в м. Болехові.

Навчаюсь на 5-му курсі в Національному лісотехнічному університеті України за спеціальністю «Економіка довкілля та природних ресурсів».

Я горджуся, що я — Українець. Я свідомо тверезий Українець! Моє життєве кредо: вчитися все своє життя; єдиний спосіб точно передбачити майбутнє — це створити його. Якщо ви мрієте про щось, ви можете це здійснити!

Активно займаюсь спортом: вільною боротьбою, плаванням, велоспортом, туризмом. Також розвиваюсь розумово: читаю книги, вивчаю англійську мову.

Весь час мав негативне ставлення до алкоголю, труївся «за компанію». Я не бачив в тому нічого доброго, проте не мав знань та аргументів на користь тверезого способу життя.

До тверезого способу життя прийшов у травні 2011 року у Львові після лекцій з собріології, які проводив професор Федір Михайлович Калінчук.

Висловлюю велику вдячність Федору Михайловичу за те, що надав мені інформацію про шкідливість алкоголю,тютюну та навів аргументи краси і переваги тверезого способу життя.

Коли мені пропонують алкоголь чи тютюн, найчастіше відповідаю: «Я живу тверезо» або «Хочу пам'ятати сьогоднішній вечір», чи «Не хочу псувати свою репутацію», інколи відповідаю просто «Не вживаю отрути».

Електронна пошта: