Офіційний сайт руху

Ми живемо тверезо: Львів

Панчошник Аліна Віталіївна

Народилася 1 лютого 1988 року у місті Броди Львівської області

Навчаюся на 5-му курсі ЛКА (факультет «Міжнародні економічні відносини»). Тимчасово проживаю у Львові. Ще з дитинства виховуюся у дусі греко-католицизму. Щодо політичних поглядів — то мабуть, все ж таки, надам перевагу неоконсерватизму. В душі інтернаціоналіст.

Захоплююся пішим туризмом та катанням на лижах. Особливої насолоди отримую від християнських прощ. Найзаповітніша мрія — піша проща до Межигір'я та Єрусалиму.

Свідомо прийшла до тверезого життя у 2004 році після перегляду лекції професора Жданова і власних довгих досліджень. Тепер навіть цукерки з лікером не їм! Спочатку те, що ти змінився, а інші — навіть не хочуть спробувати, було психологічно важко. Але вже через 2 роки значно підвищився імунітет і зникли депресивні настрої.

Перші роки в тверезості намагалася всіх переконати не вживати алкоголю. Більшість не слухала, проте одну людину вдалося врятувати.

Вважаю своїм обов'язком допомогти іншим відчути це щастя — бути насправді вільним.

Аргументація свідомого вибору тверезого життя — мої діти повинні бути здорові. Отруєння мені просто не потрібне, і я б Вам не рекомендувала: ну хіба Вам набридло бути щасливими і здоровими?!

Електронна пошта: