Офіційний сайт руху

Ми живемо тверезо: Броди, Львівська область

Мельничук Тарас Ярославович

Народився 13 вересня 1986 року в м. Броди.

Закінчив навчання в Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю інженер-електрик.

Захоплююсь НЛО, глобальною політикою і слов'яно-арійською культурою, колекціоную документальні фільми. Завжди на фронті «інформаційної війни» проти ворогів сучасного українця — розповсюджую диски, які висвітлюють правду про алкоголь, тютюн та інші наркотики, аборти, щеплення, моральне розтління дітей та молоді, засоби масової дибілізації та багато інших пріоритетів прихованого геноциду українського народу.

«Зеленого змія» задушив у 2008 році. Навіть значок ношу «Товариства тверезості».

З алкогольної ями мене витягнули лекції собріолога В.Г. Жданова. І цікавий експеримент: кинеш пити і дізнаєшся — друзі в тебе чи собутильники?

Коли під час застілля пропонують чарку, кажу: «Це те саме, якби колорадський жук свідомо купував собі дихлофос». Або: «Хто п'є вино і пиво — той пособник Тель-Авіва»; «Пити і курити — смердом бути». В мене багато цього словникового запасу і життєвих переконань, щоб жити тверезо.

Ніхто в світі не народився з пляшкою чи цигаркою в руках. Ворога треба знати в лице — це наші незнання і байдужість. Тому найперше треба почати з себе — скинути кайдани алкогольного рабства.

На мою думку в боротьбі з «культурним і помірним вживанням отрути» на передовій мають бути лікарі, вчителі та особливо свідома, «отверезівша» молодь. В України є два шляхи — жити тверезо або повторити історію індіанців.

Електронна пошта: