` Лядишев Костянтин Костянтинович :: Твереза Україна

Офіційний сайт руху

Ми живемо тверезо: Київ

Лядишев Костянтин Костянтинович

Народився у 1986 році у Києві (СРСР).

Випускник кафедри Філософії Міжнародного Соломонового Університету [Київ, 2007]. Один із засновників Руху «Твереза Україна», з 2009 до 2011 року — Голова Координаційної ради та Секретаріату.

Улюблені види відпочинку — спілкування із природою, а також з цікавими людьми, читання художньої літератури, а також спів й фольклорна слов'янська й скандинавська музика. Поза релігією.

Як письменників й психологів ціную Ф.М. Достоєвського, Л.М. Толстого, І.С. Тургенєва, О.С. Пушкіна, М.Ю. Лєрмонтова, С. Алєксєєва, М. Шолохова, М. Горького, А.П. Чехова, Т. Драйзера, О. де Бальзака, за майстерність й знання справи — Ф. Ніцше, М. Мусаші, А. Сміта, Н. Макіавелі. За навички системоутворюючого мислення завдячую І. Канту та Г. Ф.В. Гегелю. Особливе місце серед інших займають: Г.К. Жуков, О.В. Суворов, М.В. Фрунзе, Б.М. Шапошніков, С.М. Штеменко, І.С. Конєв, А.А. Гречко.

До остаточного рішення жити тверезо й здорово дійшов самостійно. Про сайт tvereza.info й тверезницький рух України дізнався за велінням долі, завдяки випадковій суперечці. Далі надійшло приватне повідомлення від соратника тверезницького руху з пропозицією відвідати вказаний ресурс.

Зазвичай я за здоров'я пропоную випити соку, і до застіль всіх попереджаю: «Я взагалі не вживаю алкоголю». Завдяки цьому застільна «традиція» — пити отруту — потроху зникає з мого оточення, чому не можна не радіти.

Свою діяльність в тверезницькому русі вбачаю в багатосторонній підтримці організаційної діяльності — в розробці структури, принципів і методів організації всеукраїнського тверезницького руху, а також як коректор при підготовці різноманітних документів й текстів.

Мій блог: http://liadyshev.com/