Офіційний сайт руху

Ми живемо тверезо: Севастополь

Гончаров Віталій Вікторович

Народився в 1975 році в м. Бахчисараї.

Вчився у КАПКС м. Сімферополь, зараз займаюся екотуризмом.

Вірю в те, що найбільший потенціал людини — це її віра. Причому це не обов'язково повинна бути релігія. Якщо людина щиро вірить в щось, або в когось, — ця сила, сила його віри, створює реальність. Якщо група людей вірить — це створює стійку реальність. Особисто я вірю, що життя повністю прихильне до нас і нескінченне в своїй щедрості.

Вільний час частіше провожу на природі: гірський велосипед, піші прогулянки в лісі, в горах. Влітку, звичайно, море і дайвінг. Читати мені подобається більше пізнавальну літературу — психологія, наука і техніка.

Рішення перестати руйнувати себе прийняв самостійно у 2006 році. Просто одного разу зрозумів — якщо не зараз, то ніколи. Позбавлявся з допомогою відеолекцій Ю.О. Соколова.

Спочатку було важко знаходиться на різного роду святах і заходах, коли нав'язані раніше стереотипи вносили смуту і роздратування. Доводилося йти завчасно або взагалі ігнорувати запрошення. З часом заходи і банкети перестали у мене викликати негативні емоції, я живу повноцінним життям — радію за інших, якщо є привід, і допомагаю, чим можу, тим, хто допомоги потребує.

Коли пропонували випити або закурити, я завжди посміхався, а після говорив, що мені це не потрібно, я себе чудово почуваю і без цього. Останнім часом чомусь не пропонують. Напевно, не відповідаю.

Зараз є телефон у Севастополі: 93-88-93, подзвонивши по якому, можна знайти допомогу і однодумців.

Електронна пошта: