Офіційний сайт руху

Ми живемо тверезо: Кіровоград

Дідковська Юлія Сергіївна

Народилася 23.10.1986 в м. Мукачеве Закарпатської області. Пізніше батьки переїхали до Кіровограда.

За професією юрист, але як юрист не працюю. Развиваю своє приватне підприємництво.

На даний момент разом з чоловіком намагаємося служити людям і допомагати іншим прийти до усвідомленого способу життя, що має на увазі тверезість. У рамках практики бгакті-йоги намагаюся розвинути себе як особистість та допомагати іншим.

Мені подобається хороше спілкування та цікаві люди (нецікавих не буває!). Дуже люблю мандрувати. За останні кілька років об'їздила більше, ніж за попередніх 20 років життя. Люблю гарну музику, грати на музичних інструментах. Мій улюблений інструмент — мріданга (давній традиційний індійський барабан). Викладаю вегетаріанські кулінарні курси для всіх бажаючих, тому що дуже подобається готувати.

Від алкоголю відмовилася в 2005 році під впливом релігійних переконань. Мені дуже імпонує ідея тверезого способу життя, і я її розповсюджувала навіть ще до того, як дізналася про існування тверезницького руху. Мене радує, що є люди, які теж хочуть розвивати цей напрямок. Готова допомагати і співпрацювати.

Зараз багато моїх друзів знають, що я не вживаю ніяких одурманюючих речовин, тому навіть не пропонують, а якщо хтось і пропонує, то я кажу, що в мене є принципи, на поступки яким я не піду.

Електронна пошта: