Офіційний сайт руху

Посібник «Тверезий спосіб життя» отримав схвальний відгук Міністра освіти АР Крим

22 жовтня 2013 року

Крим

Міністр освіти і науки, молоді і спорту АР Крим Наталія Георгіївна Гончарова подякувала авторському колективу посібника «Тверезий спосіб життя» за виконану роботу і висловила готовність до подальшої співпраці.

Посібник
«Тверезий спосіб життя»

22 жовтня 2013 року міністр освіти і науки, молоді і спорту АР Крим Наталія Георгіївна Гончарова подякувала авторському колективу посібника «Тверезий спосіб життя» за виконану роботу і висловила готовність до подальшої співпраці.

Посібник «Тверезий спосіб життя» для класних керівників та вчителів предмета «Основи здоров'я», що викладають у 8-9 класах (Козуля С.В., Грінченко Н.О., Почекета О.А., Козуля Т.А., Ващенко Д.В.) випущено у травні 2013 року.

Мова російська. 72 сторінки.

Посібник містить докладні плани-конспекти циклу з 14 уроків, у яких йдеться згубний вплив алкоголю, тютюну та «енергетичних напоїв» на фізичне, психічне і соціальне благополуччя людини, причому акценти зміщено в бік соціальних наслідків вживання алкоголю.

Надано рекомендації щодо виходу з провокаційних ситуацій (коли друзі пропонують спробувати алкоголь), які покликані допомогти підлітку відстояти свої тверезі переконання, не втративши друзів і з почуттям власної гідності. Наведені приклади ігор, які можна використовувати при проведенні тверезих свят.

Окремий розділ присвячено бесіді з батьками. У ньому пропонуються перевірені на практиці способи переконати дорослих людей у необхідності ТСЖ для них самих і для їхніх дітей, обговорюється питання, тверезим або нетверезим повинен бути випускний вечір тощо.

Посібник «Тверезий спосіб життя» схвалено Вченою радою Кримського республіканського інституту післядипломної педагогічної освіти (протокол №3 від 09.04.2013 р.) і рекомендовано колегією міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим для використання у загальноосвітніх закладах Криму (рішення №2/11 від 24.04.13).

Посібник можна завантажити тут:

Скачати PDF

Посібник можна замовити в паперовому вигляді.

PS: у вересні 2013 року посібник рекомендовано до використання в школах Псковської області Російської Федерації.

Республіка Крим:

15 грудня 2015, Крим: ВІДЕО: Алкорейд: продаж без ліцензії в смт Мирне

Липень 2010, Крим: Кабак з динозаврами

23 квітня 2008, Крим: Нашим соратникам!

Можливо, Вас також зацікавить:

9 вересня 2019, Черкаси: Уроки тверезості у Черкаському вищому професійному училищі

20 серпня 2019, Хмельницький: Лекція у Хмельницькому військовому госпіталі

10 серпня 2019, Верховина, Івано-Франківська область: Дітям подобаються уроки тверезості на відпочинку

13–20 липня 2019, Житомирська область: XIV всеукраїнський з'їзд тверезницького руху

7 квітня 2019, УКРАЇНА: Завершився прийом робіт на Літературний конкурс «Ми за тверезе життя!»